השירותים שלנו

מרכז רצף שירותי תעסוקה   

המרכז ממוקם ברחובות ,במבנה חדש ורחב ידיים המהווה  מוקד תעסוקתי וחברתי למאה וארבעה עשר אנשים עם מוגבלויות בכל רמות התפקוד. המרכז פועל בימים א'-ה' בין השעות 7:30-15:30 ונותן שירותים לתושבי רחובות והאיזור.

מחייבותינו להוביל רצף שירותי תעסוקה ,להעריך את יכולתם של המועסקים ולשלב אותם בתעסוקה הנתמכת ובשוק החופשי ולאפשר לו להתמיד בתעסוקה לאורך זמן, אנו מאפשרים במרכז שיקום מקצועי המכשיר את העובד לתפקוד, לשכר הוגן ומכבד וליציבות אישית וחברתית .אנו לוקחים חלק בלתי נפרד בתהליך ההשמה והקליטה במקום העבודה ,המדריך המלווה זמין לכל צרכיו של המועסק,מקל על ההשתלבות החברתית ויוצר שביעות קשר למעסיק ולמועסק ,אנו רואים חשיבות רבה לקדם שותפות ותקשורת איתנה עם המעסיקים ולפתח מודעות בקרב שאר עובדי המקום. בשנים האחרונות אנו ערים לעלייה במספר האנשים עם מוגבלויות אשר גרים בקהילה אך בשל מצבם הנפשי או ו הבריאותי אינם מגיעים למסגרת ,לאור זאת מרכז הרש"ת מסייע להם במתן מענה תעסוקתי בביתם סביבה תומכת .          

>

 מרכזי יום סיעודיים טיפוליים 

למרכזי היום במעונות גל מודל הפעלה ייחודי שהוצג בפני צמרת האגף לטיפול באנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית וזכה להכרה בקנה מידה ארצי ,המעטפת הטיפולית היא לב וליבת המרכז ואנשיו המספקים חום ,אהבה ובטחון התורמים לאיכות חייו של אדם מרכזנו נגישים, חדשניים ומכילים את כל עזרי הטיפול והטכנולוגיה  המתקדמים

מרכזי היום שלנו,מוקמים בערים רחובות וראשון לציון ומספקים מסגרת טיפולית בקהילה לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית מבוגרים מעל גיל 21 כולל מזדקנים, בטווח מוגבלות בינוני וקשה עם לקויות מוטוריות ותחושתיות ,בעלי מורכבות בריאותית והתנהגות מאתגרת הנזקקים לתמיכת יתר .סדר היום רב גוני המעשיר את עולמו של האדם,על חברי הצוות נמנים בין היתר אנשי מקצועות הבריאות ומומחים  מתחומים שונים,צוותי הטיפול שלנו  בעלי ידע, כישורים וניסיון המעניקים לחברי המרכזים תמיכה מלאת כבוד ובגובה העיניים .

אנו רואים במשפחות שותפים אמיצים במקורות הצמיחה של חברנו ומעניקים הדרכה, ייעוץ ופעילויות משותפות   

המועדון נותן מפגש חברתי של פנאי והעשרה  לבוגרים עם מוגבלויות מגיל 21 בכל רמות התפקוד,חברי המועדון ייהנו ממגוון רחב של פעילויות על פי העדפותיהם ותחומי העניין, אנו מציעים מועדון בעל תכנים נורמטיביים ברוח חדשנית ומביא מעולם רובוטיקה,הרפואה המשלימה, אומנויות הבמה והספורט זאת לצד שייכות חברתית ולאומית במגוון סיורים ויציאה לבילוי במוקדי קהילה שונים. את חברי המועדון מלווים מטפלים מפעילי סדנאות ומדריכים לצד צוות רחב של  מתנדבים        

יום שהות ארוך בחינוך 6-21

מטרתו של יום ארוך הוא לאפשר פעילות פנאי בסיום מסגרת חינוך,זאת במטרה לסייע למשפחות ולאפשר חוויה של תרבות ופנאי לשוהים בו, התלמידים נהנים משפע של פעילויות,חוגים והעשרה לצד ארוחה וטיפול סיעודי ותרופתי מסור. 

מערכי  דיור בקהילה

מסגרות הדיור פועלות משנת 2000 ומספקות רצף שירותים מסביב לשעון בכל תחומי החיים

לדיירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בוגרים מגיל 18 ומעלה , ברמות  תפקוד בינוני ומעלה. 

 מועדון חברתי לבוגרים 

דירות בקהילה 

מסגרות הדיור פועלות משנת 2000 ומספקות רצף שירותים מסביב לשעון בכל תחומי החיים

לדיירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בוגרים מגיל 18 ומעלה , ברמות  תפקוד בינוני ומעלה.